Zwroty

WARUNKI ZWROTU TOWAROW

 

Twoje zadowolenie jest naszym PRIORYTETEM i dlatego akceptujemy zwroty na WIEKSZOŚĆ towarów. Jesli jest inaczej bedzie to podane w opisie produktu.

 

Zwrotowi nie podlegają:
  

1. Nagrania audio i wizualne oraz zapisane na nośnikach gry i programy komputerowe po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania.

2. Świadczenia o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą (m. in. zestawy komputerowe, notebooki i serwery przygotowane przez naszą firmę oraz towar sprowadzany na zamówienie).

  Wniosek o zwrot musi byc zlożony w przeciagu 14 dni od daty doręczenia . Odstapienie od umowy wolne jest od zapłaty jakiejkolwiek sumy, czyli odstępnego. Nie akceptujemy zwrotów na towary używane.

  Odesłany towar nie może nosić śladów eksploatacji (nie może być używany), musi zawierać wszystkie elementy, z którymi był dostarczony.Nie akceptujemy zwrotow ktore sa nieautoryzowane. Upewnij sie,ze skontaktowales sie z naszym Centrum Obslugi Klienta PRZED odesłaniem przedmiotu do nas. Nalezy pamietac,ze nie jesteśmy w stanie wydać jakiegokolwiek kredytu na koszty zwiazane z dostawa lub zwrotem przedmiotów.

   W przypadku gdy został wysłany błedny lub wadliwy produkt(y),zobowiazujemy sie pokryć koszty zwiazane z wysyłką do danej lokalizacji i z powrotem do naszego magazynu.

 

Oto 5 kroków ktore musza byc podjete w celu zwrócenia produktu:

1. Prosze kliknac tutaj, aby skontaktowac sie z naszym Centrum Obslugi Klienta. Prosze podac nastepujace informacje w email-u dla pracownikow naszego biura:

  •  Nazwa firmy(jesli dotyczy)
  •  Imie i nazwisko
  •  Numer zamówienia 
  •  Numer produktu(-ów),ktory ma byc zwrocony
  •  Stan faktyczny produktu(-ów),ktory ma byc zwrócony
  •  Kompletne lub brakujace cześci
  •  Towar jest uszkodzony/nieuszkodzony
  •  Powód zwrotu

 

2. Wyslemy na twoj email adres gdzie przesyłka ma byc odesłana i numer autoryzacji zwrotu(Return Authorization(RA))-MUSISZ UZYSKAC TEN NUMER PRZED WYSŁANIEM TWOJEGO PRODUKTU. Dobra(towary) zwiazane z tym numerem musza byc wysłane w ciagu 7 dni od daty jego wystawienia.

3. Badz pewien aby wyraznie zaznaczyc Numer Autoryzacji na naklejce twojej wysylki.Prosze nie pisac numeru bezposrednio na pudełku tylko na naklejce.

4. Nie bierzemy odpowiedzialnosci za przedmioty/towary ,ktore nie dotrą do naszego magazynu.Dlatego zaleca sie aby przesylka została nadana w sposób umożliwiajacy jej śledzenie plus potwierdzenie jej doreczenia.

5. Od momentu otrzymania przesyłki do naszego magazynu,proces zwrotu moze potrwac do 5 dni roboczych.Nastepnie PEWEX GROUP INC jako wlasciciel portalu www.pewexonline.pl zainicjuje kredyt na twoim koncie.Od momentu zainicjowania kredytu przez PEWEX GROUP INC ,moze zajac do 5 dni roboczych aby kredyt został przelany na konto twojej karty przez twoj bank.

Przydatne linki
Zapoznaj się ze wszystkimi możliwościami naszych stron.
Zadzwoń: PL +48123945652
USA +18557393987

Napisz: sales@pewexonline.com
SSL
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.

EV SSL