• Język: Polski Polski
  • zmień

Język:

O firmie

Przybliżenie PEWEXONLINE™ - Doświadczenie Klienta

PEWEX był znany światu, a najbardziej nam Polakom, zawsze kojarzony z jakością i różnorodnością towarów. Marka zaniedbana, zniknęła. Parę lat wstecz, pojawił się artykuł w internecie -"Pewex umarł, a Baltona żyje!". Po przeczytaniu doszliśmy do wniosku, że to nieprawda!

PEWEX nie tylko nie umarł ale ma się całkiem dobrze! Przemienił się w coś niezwykłego! W PEWEXONLINE™! Zapomnijmy o złych rzeczach, ale o jednym nie. O jakości, w PEWEXONLINE™ jakość pozostała niezmienna, "nówka PEWEX". Po czeroletnich doświadczeniach na rynku, otwieramy drzwi na rynek europejski. PEWEX GROUP INC jest polską firmą w USA w stanie Nowy Jork , jak również serwisem, który bedzie skupiał markowe towary, jak również samych producentów. Zresztą marka i jakość będą szły w parze. Oprócz towarów zajmujemy się również hostingiem stron internetowych, sprzedażą domen internetowych, certyfikatów ssl i wiele innych. Proszę odwiedzać i oceniać nasz sklep, każdy dział czeka na wasze opinie. Kiedy bedziesz robić zakupy u nas, możesz być pewny, że jesteś witany z uśmiechem. Dodatkowo, codziennie nowe aukcje i częste promocje.

NASZ CEL

Naszym pierwszorzędnym celem jest aby każdy klient czuł się komfortowo i był zadowolony ze swojego doświadczenia w naszym sklepie. Nasze zobowiązanie do sprzedaży jakości jak i zadowolenie klienta nie ma sobie równych! Przewodnią myślą naszego portalu jest umożliwienie byś mógł przyjść, "dotknąć", "poczuć", zapytać lub porozmawiać o swoich potrzebach, bez presji , że  chcemy ci sprzedać coś na siłę. W PEWEXONLINE™ dbamy o naszych klientów, a tym samym jeśli zdecydujesz się coś kupić u nas, dołożymy wszelkich starań aby twoje doświadczenia z nami były przyjemne i trwałe.

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Nasz dział sprzedaży składa się z profesjonalnych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w każdej dziedzinie. Nawet jeśli potrzebujesz porady, oni ci pomogą, a również chętnie wysłuchają twoich sugestii. Nie sprzedajemy pustych pudełek i nie krzyczymy "Następny". W PEWEXONLINE™, każdy klient  jest traktowany jak wieloletni przyjaciel i kolega. Zakupy u nas robią klienci z wielu krajów, są wśród nich zarówno profesjonaliści jak i amatorzy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Skupiamy kupujących i sprzedających. 

PEWEXONLINE™- filozofia sklepu

  • Szczegółowe informacje i zdjęcia o produkcie: Nasza polityka w tym temacie , jak tylko to możliwe, dokładamy starań aby klient dokładnie widział i rozumiał co kupuje. Wierzymy, że w rezultacie klienci podejmą lepszą i pewniejszą decyzję dotyczącą zakupów. 
  • Nasza wykształcona kadra: W PEWEXONLINE™, ciągle szkolimy naszych pracowników aby lepiej zrozumieć funkcje i działanie każdego produktu, który sprzedajemy.
  • Nasza współpraca z producentami: We współpracy z producentami, PEWEXONLINE ™ regularnie uczestniczy w pokazach najnowszych i najgorętszych produktów,
  • Nasza polityka zwrotów: Jeśli z jakiegoś powodu jesteś niezadowolony z zakupu, PEWEXONLINE™ oferuje zwrot pieniędzy(chyba że jest zaznaczone inaczej w opisie np. produkty na zamówienie). Chcemy żebyś robił zakupy z zapewnieniem, że jesteśmy z tobą na wypadek jakichkolwiek problemów z towarem. Nie używamy żadnych "lewych taktyk" biznesowych. W PEWEXONLINE™ BIZNES PROWADZIMY NA BARDZO DŁUGĄ METĘ i chcemy abyś i ty był z nami na tej długiej mecie jak najdłużej!

 Mamy szczerą nadzieję, że Twoja wizyta i zakupy bedą niczym innym jak tylko krótkim i komfortowym doświadczeniem, które często będziesz powtarzał jeśli zajdzie taka potrzeba. Nasze motto:"Profesjonalizm jest źródłem", a to znaczy że każdy jest traktowany z taką samą kurtuazją jak nasi stali, wieloletni klienci. W PEWEXONLINE™ każdy klient jest naszym najlepszym klientem!

 POZDRAWIAMY

PEWEXONLINE™ TEAM

Przydatne linki
Zapoznaj się ze wszystkimi możliwościami naszych stron.
Zadzwoń: PL +48123945652
USA +18557393987

Napisz: sales@pewexonline.com
SSL
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.

EV SSL