Business2Business

 

Niestandardowy cennik dla firm.

 Pewexonline.pl ma żywotny interes w twoim sukcesie. Nasza polityka cenowa jest tego przykładem. Oszczędzamy Twoj cenny czas, poprzez automatyczne przydzielenie Twojej firmy do odpowiedniego poziomu rabatowego. Nasz system jest bardzo prosty. Kiedy Twoja firma zdecyduje się do określonej kwoty zakupu otrzymasz automatyczny rabat. Im więcej kupujesz, tym wieksze zniżki. W oparciu o wielkość sprzedaży będziesz  kwalifikować się do Platynowego, Zlotego, Srebrnego  i Brązowego poziomu rabatowego.

Dedykowany Account Manager

 Pewexonline.pl oferuje dedykowanego i przeszkolonego Independent Consultant/Manager  Konta ktory bedzie służyć jako podstawowy kontakt dla wszystkich Twoich potrzeb, czy są to sprawy techniczne, czy specyficzny produkt, lub maja  charakter ogólny. Potraktuj dedykowanego managera, jako osobistego eksperta, który przyspieszy i usprawni prace użytkowników korzystających z naszych uslug.  Independent Consultant/ Manager Konta omija biurokracje, a co za tym stoi  pomoze Ci osiągnąć Twoje cele sprawnie i szybko.

Wymagania do otworzenia konta B2B w pewexonline.pl :

 -minimum 2 lata prawnie udokumentowanej dzialalnosci

-posiadanie konta Pay Pal

 Po rejestracji  https://www.pewexonline.pl/konto.html?redirect=YTowOnt9 i po weryfikacji, firma( z reguly proces ten trwa do 48 godzin) otrzyma dostęp do systemu, w którym prezentowane są aktualne ceny znizkowe dla firm. Przy większych zakupach i dla stałych klientów generujących znaczny obrót możliwa jest dalsza negocjacja cen. Wszelkie sprawy związane z ustalaniem indywidualnych cen (np. zaopatrywanie się przy realizacji większych projektów) konsultowane powinny być z obsługującym Państwa Account Manager(patrz wyzej). Pytania dotyczące wymaganych dokumentow i zasad przydzielania poziomów cen rabatowych prosimy kierować na adres:  b2b@pewexonline.com

Partnerzy handlowi

 Jezeli jestescie panstwo zainteresowani rozpoczeciem współpracy na zasadzie naszego partnera handlowego i co za tym idzie sprzedazą swoich produktów na naszych stronach w Polsce i zagranica, serdecznie zapraszamy! Posiadamy kontakty biznesowe w wielu branzach i w wielu krajach. Zajmujemy sie rynkiem zbytu na twoje towary w kraju i zagranica.

 W tym wypadku, wnioski o partnerstwo handlowe bedziemy rozpatrywac indywidualnie. Pytania dotyczace wspolpracy z nasza firma prosimy kierowac na adres extrading@pewexonline.com

Z góry również zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia ofert bez podania przyczyn. 

Pay Pal

 PayPal to wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, z której korzysta już prawie 200 milionów użytkowników na świecie, w tym przeszło 900 tysięcy w Polsce, dokonując płatności w 25 walutach na 190 rynkach świata. W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal. Wszystkie informacje finansowe użytkowników są bezpiecznie przechowywane w systemie PayPal. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla kupujących, jak i sprzedających - użytkowników platform aukcyjnych czy właścicieli sklepów internetowych.

W USA do rozliczen z naszymi klientami używamy w 95% płatności przez Pay Pal.

 Jak potwierdzają doświadczenia wielu firm handlujących w sieci, udostępnienie tej formy płatności zwiększa zainteresowanie ofertą sklepu, jak również jego wiarygodność w oczach klientów. Jest także bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla obcokrajowców i Polaków mieszkających w innych krajach, którzy mogą posługiwać się właściwymi dla danego kraju rozwiązaniami płatniczymi, a mimo to korzystać z oferty polskich sprzedawców internetowych. Sklepy, które dodały do swojej oferty opcję płatności PayPal, odnotowały znaczący wzrost sprzedaży.

 Do rozpoczęcia korzystania z systemu wystarczy kilka minut na założenie własnego konta PayPal. Umożliwia ono błyskawiczne realizowanie płatności bez potrzeby ujawniania swoich informacji finansowych kontrahentom. 

 Konto mozna założyć klikając na ten link: http://www.paypal.pl/pl    

Ograniczenia

Niektóre produkty w następujących kategoriach: Odzież, biżuteria, buty, zegarki, torebki, okulary, uroda, produkty dla dzieci, książki, zabawki, domu i kuchni mogą być wysyłane do następujących krajów:

Australia, Austria, Bahrajn, Belgia, Brazylia, Bułgaria, Kanada, Chile, Chiny, Kolumbia, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Hong Kong, Węgry, Indie, Indonezja, Irlandia, Izrael, Włochy, Japonia, Korea Republika, Kuwejt, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malezja, Malta, Meksyk, Monako, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Filipiny, Polska, Portugalia, Rumunia, Arabia Saudyjska, Singapur, Słowacja, Słowenia, Południowa Afryka , Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Tajlandia, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania. Wszystkie produkty dostarczane do tych krajów przez mogą na życzenie kupującego zawierać przedpłacone cło. Po wiecej informacji napisz do b2b@pewexonline.com  

Dla produktów wysłanych za granicę, należy pamiętać, że każda nie każda gwarancja producenta może być ważna, opcje serwisu producenta mogą nie być dostępne, instrukcje i ostrzeżenia mogą nie być w języku kraju przeznaczenia; produkty (i towarzyszące im materiały) nie koniecznie  mogą być zaprojektowane zgodnie z normami kraju przeznaczenia, specyfikacjami i wymaganiami etykietowania, produkty mogą nie odpowiadać normom kraju docelowego jak również  standardów elektrycznych(wymagające korzystania z adaptera konwertera lub w razie potrzeby). Jesteś odpowiedzialny za zapewnienie, że produkt może być legalnie sprowadzony do kraju docelowego. Przy zamówieniu złożonym w naszym sklepie www.pewexonline.pl, odbiorca jest importerem i musi przestrzegać wszystkich przepisów ustawowych i wykonawczych kraju docelowego. Dotyczy to również rzeczy używanych np. antyki lub inne sprzedawanych na naszych aukcjach w serwisie www.pewexonline.pl, kliknij tutaj aby zobaczyc co sie dzieje na naszych aukcjach.

Cła i podatki importowe

Jesteś odpowiedzialny za to, że produkt może być legalnie sprowadzony do kraju docelowego. Przy zamówieniu od www.pewexonline.pl, odbiorca jest importerem i musi przestrzegać wszystkich przepisów ustawowych i wykonawczych kraju docelowego. Zamówienia, które są wysyłane do krajów poza Stanami Zjednoczonymi mogą podlegać podatkom importowym, cłom i opłatom pobieranym przez państwo przeznaczenia. Odbiorca przesyłki międzynarodowej może być uzależniony od takich podatków importowych, opłat celnych oraz opłat, które są pobierane kiedy przesyłka dotrze do kraju. Dodatkowe opłaty za odprawę celną muszą być ponoszone przez odbiorcę, nie mamy kontroli nad tymi opłatami i nie można  przewidzieć, jak wysokie mogą one być. Polityki celne różnią się w poszczególnych krajach, powinieneś skontaktować się z lokalnym urzędem celnym po więcej informacji. Kiedy procedury odprawy celnej są wymagane, może to spowodować opóźnienia, które są poza naszymi pierwotnymi szacunkami terminu dostawy.

 

 

Przydatne linki
Zapoznaj się ze wszystkimi możliwościami naszych stron.
Zadzwoń: PL +48123945652
USA +18557393987

Napisz: sales@pewexonline.com
SSL
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.

EV SSL